Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Konya Ekspertiz Fiyatları

Konya Ekspertiz Fiyatları

Bu haberin fotoğrafı yok

 

Konya oto ekspertiz arayan kişiler alacak olduğu hizmette garanti veya sigorta aramalıdır. Garanti ve sigorta hizmet alacak kişinin yararına olur. Örnek vermek gerekirse aracın motorunun garantilenmesi ilerleyen zamanlarda sorun çıktığı zaman garanti hizmetini veren firmanın sorumluluğu altında olur. Fakat bu garanti belli şartlar çerçevesinde geçerlidir. Bu sebeple garanti işlemi yaptırırken gerekli olan tüm bilgileri firmadan edinmeniz önem taşıyor. Bu  nedenle de garantinin ne zaman biteceği ile ilgili bilgi almanız sizin açınızdan fayda sağlar. Aracınızı Konya oto ekspertiz firmasına götürdüğünüz zaman size sunulan paketler içerisinde sigorta ve hizmetleri rastlayabilirsiniz. Sigortalı oto ekspertiz hizmeti sizin aracınızın sigortadan ön kısmını ileride sorun çıkarması durumunda sigorta şirketi tarafından maliyeti en az indirilecek şekli alır. Bu nedenle de aracınızda meydana gelebilecek sorunlardan sorumlu olmamanız için sigortalı ekspertiz hizmeti almanız oldukça avantajlıdır. Fakat garantili ve sigortalı oto ekspertiz işlemleri belirli bir ücrete tabi tutulur. Fakat bu maliyet ilerleyen zamanlarda sizin ve aracınız açısından en faydalı yoldur. 

Kurumsal Oto Ekspertiz 

Konya oto ekspertiz firması arayan kişiler kurumsal oto ekspertiz firmalarından faydalanmalıdır. Kurumsal oto ekspertiz hizmetleri daha fazla güven ortamı oluşturur. Aracınızın tüm ayrıntılarını titizlikle inceleyen eksperler ile alacak olduğunuz ikinci el araç sorunsuz bir şekilde size teslim edilir. Ayrıca kurumsal oto ekspertizlerin internet web siteleri ile tüm ekspertiz paket fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Güncel olduğundan emin olduğunuz kurumsal oto ekspertiz firmaları ile iletişim kurarak aracınızı oraya götürebilirsiniz. Ayrıca aracınızı alacak olduğunuz sigorta ile garanti hizmetini en etkili şekilde sizlere oto ekspertiz firmaları sunar.

Oto Ekspertiz Hizmetleri

Konya oto ekspertiz hizmetleri almanız aracınızda meydana gelebilecek bir problemde karşınızda yetkili birisini bulmanız açısından daha kolay olur. Yetkili biri ile görüşmeniz sizin aracınızdaki problemi en kısa sürede çözüme kavuşturmaya yöneliktir. Ayrıca aracınız için alacağınız ekspertiz hizmetini kurumsal oto ekspertiz firmalarından alacak olmanız oldukça avantajlıdır. Bunun en önemli avantajlarından birisi internet üzerindeki kurumsal firmaların fiyat paket karşılaştırmasını yapabilecek olmanızdır. Fiyat paketi karşılaştırması yaptığınız zaman aracınıza en uygun oto ekspertiz paketini bulabilir kurumsal oto ekspertiz firmasını en yakın şubesinden hizmet alabilirsiniz. Bununla birlikte aklınıza bir soru takılması durumunda firmanın internet sitelerinde iletişim bilgisine ulaşabilir kolaylıkla firma ile iletişime geçebilirsiniz. 

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Konya oto ekspertiz hizmet alacaksınız eğer aracınıza yapılacak olan ekspertiz işlemleri hakkında bilgi sahibi olmanız sizin yararınıza olur. Aracınız oto ekspertiz işlemine sokmadan önce aracınızı yıkamanız gereklidir. Araç dışında boya kontrolü yapılacağı için aracın temiz olması oldukça önemlidir. Araç geldiği zaman öncelikle fren testi yapılır. Bu test ile araçta bulunan her frenin ne fren gücü hesaplanır. Fren gücü farklı çıkan frenin düzeltilememesi halinde araçta ani fren yapıldığı zaman araç sağrulur. Bu da çok kötü sonuçlara sebebiyet verir. Bu testerelerin kontrolünde fren sıkma araçları ile yapılır. Fren sıkma testinden sonra motor kondisyonu testine geçilir. Motor kondisyon testi ile araç lifte kaldırılır ve burada aracın motoruna şanzımanına yağ kaçağı bulunup bulunmadığını araç içi iletim organlarına bakılır. Bu kısımda çıkan sorunlar raporlanır. Sonrasında ise araca Dyno testi yapılır. Bu test ile aracın tüm sınırları zorlanır. Ve araçta güç kaybı olup olmadığının tespiti yapılır. 

Oto Ekspertiz Firmaları 

Oto ekspertiz firmaları aracınızı en ince ayrıntısına kadar inceler. Araçta herhangi bir problem olması durumunda araç hakkında bilgi raporlanır. Bunun ardından araç üzerinde el freni testi yapılır. El freni testi ile aracın ağırlığına göre frenleme gücü hesaplanır. Bu testler genel çerçevede ve bakılınca hemen her pakette bulunan tesisler arasındadır. Bu testlere ek olarak farklı testler de yapılabilir. Ayrıca yapılan testler sonucu onaylanan araba parçalarında garanti ya da sigorta yaptırmak sizin açınızdan oldukça faydalı olur. Bununla birlikte kurumsal oto ekspertiz firmalarının tercih etmeniz sizin daha emin ellerde olduğunuzu gösterir. Uzman oto eksperler ile daha güvenli ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli güvenilir ve kurumsal oto ekspertiz firması arayışı içerisinde iseniz https://experix.com.tr/konya-oto-ekspertiz/ sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.