Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Oyuncak kavgası kanlı bitti

Bu haberin fotoğrafı yok

Olay, Adil Mahallesi Selçukhan Caddesi üzerinde bulunan bir kuruyemişçi dükkanının önünde meydana geldi.

İddialara göre, R.K. isimli çocuk dükkanın önündeki oyuncak makinesine 1 TL para atarak oyuncak almak istedi. Makineyi kullanamadığı için oyuncak almayı başaramayan R.K. dükkan sahibi Muhammet Özaraz’a parasını geri almak istediğini söyledi. Dükkan sahibi de çocuğa makinenin her para atıldığında oyuncak veren makinelerden olmadığını, oyuncak alabilmek için belirli hareketlerin başarıyla yapılması gerektiğini söyledi. Bu duruma sinirlenen küçük çocuk yakınlarda bulunan babası Fethi Köylü’nün yanına giderek parasının oyuncak makinesinde kaldığını ancak işyeri sahibinin de parasını vermediğini söyledi.

Duruma sinirlenen baba da yanına birkaç kişi daha alarak Özaraz’a ait dükkana gelerek oğlunun parasının geri verilmesini istedi. Taraflar arasında yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce, Özaraz işyerindeki silahını alarak kendisine saldıran Köylü’nün ayaklarına ateş açtı. Köylü kanlar içinde yere düştü. Yanında bulunanlar ise olay yerinden kaçtı. İş yeri sahibi olaydan sonra polise teslim oldu. Gözlerinin önünde babası vurulan çocuk, “Alışverişe gittim ama iş yeri sahibi bana tokat attı. Babam gelince de onu silahla vurdu.” diye konuştu.

Olaya tanık olan vatandaşlarsa, Fethi Köylü’nün dükkana gelip iş yeri sahibini darp etmek istediğini, iş yeri sahibinin de şahsı vurduğunu anlattı.

 
Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/oyuncak-kavgasi-kanli-bitti/gundem/gundemdetay/24.02.2013/1672888/default.htmEtiketler: Tokat , Sultanbeyli , çocuk , darp , oyuncak