Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ramazan Etkinlikleri Bu Alanda Yapılacak

Karaman Belediyesi, Kent Meydanı Projesi kapsamında, yıkılan eski devlet hastanesi binasının bulunduğu alan yeniden düzenledi.

Bu haberin fotoğrafı yok

Karaman Belediyesi, Kent Meydanı Projesi kapsamında, yıkılan eski devlet hastanesi binasının bulunduğu alan yeniden düzenledi. Her yıl düzenlenen Ramazan etkinlikleri bu yıl bu alanda gerçekleştirilecek.

Karaman'ın en önemli projelerinden birisi olan Kent Meydanı Projesi kapsamında, devri Karaman Belediyesi'ne gerçekleştirilen eski devlet hastanesi binası yıkım işlemi tamamlandı. Yıkılan binanın bulunduğu alana belediye ekiplerince sıcak asfalt serildi. Bu sayede eski devlet hastanesi bahçesinde oldukça geniş bir alan oluştu. Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce her yıl düzenli olarak organize edilen ve Karaman Kalesinde gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri bu yıl eski devlet hastanesi bahçesinde oluşturulan alanda gerçekleştirilecek. Ramazan etkinlikleri kapsamında satış-tanıtım stantları kurulacak. Ayrıca Ramazan Ayı boyunca, ilahi konserleri, tiyatrolar, orta oyunları gibi her gün farklı etkinlikler yapılacak. Ramazan Ayı bu yılda dolu dolu geçecek.