Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Recep Konuk Başyayla’da

AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep KONUK İlçemizi ziyaret etti.

Bu haberin fotoğrafı yok

AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Sayın Recep KONUK ve Karaman Kent Konseyi Başkanı Ali KONUKSEVEN, 21 Mart Salı günü Başyayla’ya ziyarette bulunarak halkla buluştu.

Konuk, ilçe merkezi ve Bozyaka-Üzümlü-Büyükkarapınar-Kışla köylerinde de vatandaşlarla görüşmeler yaparak daha güçlü bir atılım dönemine gidilebilmesi için neler yapılabileceğini anlattı. Konuk ilçe merkezinde saat 14.00’ te Başyayla Ahmet KELEŞOĞLU Kültür Merkezinde halka seslendi. halkımıza hitaben konuşma yaptı.

Kültür Merkezinde ilk olarak Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu konuştu. Bulgurcu konuşmasında; “Sayın Milletvekilimiz Recep KONUK’un ve ekibinin ilçemize ziyarette bulunmaları bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Allah kendilerinden razı olsun. Başyayla Halkı Her zaman gereğini en iyi şekilde yapmıştır. Ben bu bağlamda Sayın Vekillerimin de Başyayla’mız için gereğini en iyi şekilde yapacaklarına yürekten inanıyorum. İlçemize yapmış oldukları ziyaretlerinden ve vatandaşlarımızla gerçekleştirilen istişare toplantılarından dolayı, Milletvekilim Sayın Recep KONUK’a, ve beraberindeki ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

AK Parti Karaman Milletvekili TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep KONUK ise yaptığı konuşmasında “Dünyada söz sahibi, gelişmiş bir ülke olmak için istikrarlı hükümetlere sahip olmak şart. Bunu hepimiz görebiliyoruz. Türkiye istikrarlı olmalı, seçim bitince siyaset tartışması bitmeli, partiler değil ülkeyi yönetecek esaslar, kişiler, vatandaşlar yani milletimiz önemli olmalı. Yeni sistem, ülkemizde huzur, güven ve istikrarı kalıcı hale getirecek.Vesayet odakları, hükümet ve çift başlılık krizleri tarih olacak.Cumhuriyetimiz güçlenecek. Tek bayrak, tek vatan, tek millet, tek devlet esasına dayalı üniter yapımız muhafaza edilecek”. dedi.