Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Recep Şeker’den Üç Aylar Mesajı

Ak Parti 25. Dönem Karaman Milletvekili adayı Dr. Recep Şeker Üç Ayların münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Ak Parti Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker, mesajında; Üç ayların feyizli, bereketli olan manevi iklimine yeniden kavuşmanın sevinciyle Rabbime hamd ediyor, Peygamber Efendimiz (s.a.s.)' salât ve selam ediyoruz.

Rabbimizin rahmetinin sağanak halinde âlemlere tecelli ettiği, bu rahmetiyle biz kullarını affına mazhar kıldığı manevi bir iklimin içine girmenin sevincini yaşıyoruz. Kur'an ayı Ramazan-ı Şerifin müjdecisi olan üç ayların bereketinden memleketimizin milletimizin ve tüm insanlığın olabildiğine istifade etmesini yüce yaratanımızdan diliyorum.

Cenabı Allah bazı zaman dilimlerini biz kullarını affetmek için bizlere bir fırsat gibi sunmuştur. İnsan olarak bizler de dünya meşgaleleri nedeniyle bazı hassasiyetlerimizi yitirebiliyoruz. İbadetlerimizde olabilen rehavet, sılai rahim konusunda gevşeklik, belki dargınlıklar küskünlükler vs. içine girdiğimiz rahmet esintilerinin bereketinden üç ayların feyzinden olabildiğine istifade edebilmek için muhasebemizi yapabilmek bir kazanç olacaktır.

Peygamber Efendimizin bizlere öğrettiği şu duayı gönülden arzu ediyorum: “Allah'ım! Recep ve Şabanı bize mübarek eyle ve bizi Ramazana kavuştur."

“Bu temenni ve duygularımla Karamanımızdaki tüm hemşerilerimin ve kardeşlerimin üç aylarını tebrik ediyor; memleketimize, milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini cenabı Allah'tan diliyorum” ifadelerine yer verdi.