Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Recep Şeker’in Tıp Bayramı Mesajı

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Şeker mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum. 

 

Saygıdeğer sağlık çalışanlarımız “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışı ve bir canı kurtarmayı, bütün insanlığı kurtarmakla eşdeğer sayarak gece-gündüz, kar-kış, yağmur-çamur, bayram-tatil demeden tüm zorluk ve güçlüklere rağmen büyük bir sabır ve sevgi ile kutsal görevlerini en iyi şekilde icra etmektedirler.

 

Değerli hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın “Halka Hizmet Hakka Hizmet” düsturu ile insan hayatını her şeyin üstünde tutarak insanlarımızın daha sağlıklı ve mutlu yaşaması ve sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmesi adına ülkemizin dört bir köşesindeki fedakârca hizmetleri, özverili çalışmaları ve gayretleri takdire şayandır. İnsan hayatını her şeyin üstünde tutarak tüm zorluk ve güçlüklere rağmen özellikle salgın sürecinde gecesini gündüze katan, ailesinden günlerce, aylarca uzak, güç şartlarda kahramanca mücadele eden tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız.

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarlarında her alanda olduğu gibi sağlık ve tıp alanında da çok önemli gelişmeler yaşanmış, çok önemli yatırımlara ve reformlara imza atılmıştır. Sağlık alanında fiziki altyapı, insan kaynağı, hizmete erişim ve hizmet kalitesinde sağlanan iyileşmeler neticesinde sağlık hizmet sunumunda ve halk sağlığının korunmasında çok önemli ilerlemeler kaydedilmiştir. Birey odaklı ve kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek adına ülkemiz baştanbaşa sağlık yatırımlarıyla donatılmış, yapılan bu çalışmalara ve gelişmelere bağlı olarak vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmet kalitesi çok önemli oranda yükselmiştir. Ülkemizi sağlıkta gelişmiş ülkeler ile boy ölçüşecek seviyeye getiren Dünya’ya örnek Sağlıkta Dönüşüm Programı’nın en önemli unsuru programın baş mimarları doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları ve kutsal emekleridir.

 

Karaman ilimizde hizmet veren hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında fedakârca hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutlar, başarılı ve özverili çalışmaları nedeni ile şükranlarımı sunar, sevdikleri ile birlikte mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.” dedi.