Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Seyit Karabay aday adaylığını açıkladı

2024 yerel seçimleri için aday adayları belli olmaya başladı. Başyayla’nın kuzeyinde yer alan Konya’nın Taşkent ilçesinde Seyit Karabay, AK Parti’den belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. 

2024 yerel seçimleri için

Emlak ve inşaat sektöründe çalışmalar yürüten genç aday adayı, “Hizmet bizden, takdir Yüce Allah’tan. 31 Mart 2024 günü yapılacak olan Belediye Seçimlerinde halkımızın teveccühüne inanarak Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı açıklıyorum.” sözleriyle adaylığını kamuoyuna duyurdu.

“BİZ DAHA İYİSİNİ DAHA GÜZELİNİ YAPABİLİRİZ”

“Taşkentimizin geleceğini belirleyecek olan 2024 yılı yerel seçimlerinde, Taşkent’in daha güzel daha yaşanılabilir yarınları için Taşkent belediye Başkanlığı Aday Adaylığımızı açıklama kararı aldık. Bu bir bayrak yarışı, bugüne kadar memleketimize hizmet etmiş bütün başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Biz daha iyisini daha güzelini yapabiliriz diyoruz.” diyerek yolan çıktığını ifade eden Karabay, sözlerini şöyle sürdürdü:

TAŞKENTLİLERİN HAYALLERİNİ BİZ GERÇEKLEŞTIRECEĞİZ

Taşkent’in yarınlarını çizecek bir aday adayı olarak hal-kımızın beklediği hizmeti güven içerisinde, şeffaflık ile sunarak bu görevi yerine getirmek için var gücümüz ile çalışacağız. Yaşımız genç, heyecanımız ve enerjimiz var. Biz bu işi yaparız diyoruz. Bizim hikayemiz bir hayal ile başladı, bir hayal ile devam ediyor. Bizim hayallerimizi Taşkentliler, Taşkentlilerin hayallerini ise biz gerçekleştireceğiz.

EŞİT HİZMET, ADİL YÖNETİM

Taşkent tarihinin ve coğrafi zenginliğinin bilincindeyiz. İlçe merkezi ve köylerin isteklerini biliyoruz. Taşkent’in sosyo-kültürel yapısını güçlendireceğiz. Tarımsal ve hayvansal projeleri ön planda tutacağız. Sanayi ve ticaret alanındaki eksiklikleri gidereceğiz. Spora ve sosyal etkinlere önem vereceğiz. Tabi bunları yaparken liyakati ve emeği esas alarak adalet ve objektiflikten asla ayrılmayacağız.

PARLAK TAŞKENT GELECEĞİNE BİR ADIM

Taşkent Merkez ve köylerinin istediği hizmeti ulaştırmak vaatlerimizi yerine getirmek için halkımızın desteğine ihtiyacımız var. Bugün başlayan bu yolculuk sadece bir seçim çalışması değil, Taşkentimizin parlak geleceğine adım attığımız bir başlangıç olacak. Genç fikirler ile çıktığımız bu yolu bir başarı ile taçlandıracağımıza olan inancımız tamdır. Bu yolda beraber yürümek için partili arkadaşlarımızın ve hemşerilerimizin desteğini istiyorum. Memleketimize hizmeti Hakk’a hizmet olarak görüyoruz ve inşaallah beraber başaracağız.

Seyit Karabay kimdir?

1991 yılının nisan ayında Konya’nın Meram ilçesinde doğdu. İlk ve orta okulu Meram Zafer İlköğretim Okulunda tamamladı. Daha sonra lise tahsilini Adil Karaağaç Anadolu Teknik Lisesi – Otomasyon Alanında tamamladı. 10 yıl kadar Konya Kalfalar Mahallesi’nde market işletmeciliği yaptı. Halen Konya’da emlak ve inşaat sektöründe ticaret ile ilgileniyor.