Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Bu haberin fotoğrafı yok

 

Türk Telekom bedava internet kampanyaları kapsamında 2022 senesi yaptığı güzel kampanyalar ile herkese bedava internet vermeye devam ediyor. Abone sayısı her geçen gün artan Türk Telekom uygun fiyata paketler sunmasının beraberinde en çok bedava internet veren operatörlerden biri olduğunu kanıtlamış bulunuyor. İnterneti aktif bir şekilde kullananların en sık yaşamış olduğu problemlerden bir tanesi internet paketlerinin çok erken bir şekilde bitmesidir. Ücretli internet paketi almak isteyenlerin ilk sormuş olduğu sorulardan bir tanesi Türk Telekom bedava internet kazanma yollarıdır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları 2022

Sizlere en güncel Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2022 kazanma yolları ve yöntemleri detaylı olarak bilgileri şu şekilde yer alıyor. Türk Telekom sil süpür bedava internet ile en çok internet veren kampanyalardan bir tanesidir. Sil süpür uygulaması ile her hafta bedava internet vermeye devam ediyor. Düzenli olarak her hafta internet kazanmak için sil süpür uygulamasını mobil telefonunuza indirip uygulamayı denemeniz yeterli olacaktır. Her hafta perşembe günü saat 08.00 vaktinde yenilendiği için haftalık bedava internet hediyenizi kesinlikle almayı ertelemeyin. Bu kampanyalardan faydalanamayan kimdir. Türk Telekom abonesi olmayanlar yararlanamazlar.

Türk Telekom 30 GB bedava internet kazanma yolları ise şu şekilde yer alıyor. Bir ay boyunca geçerli 30 GB internet almak için mobil hattınızın mesaj bölümüne hemen 30 GB yazıp 55 55'e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Bildirim mesajı sonrası bir ay boyunca geçerli 30 GB hattınıza tanımlanacaktır. 30 GB bedava internet sadece faturasız hat sahipleri için geçerli sayılacaktır.

Türk Telekom eFatura İle Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyası farklı içeriklerle devam ediyor. Sadece faturalı hat sahiplerine özel olan e-fatura hediye internet kampanyasına katılarak anında hemen 1 GB internet kazanmanız mümkündür. Faturanızı İster mesaj ister e-posta adresine istediğinizde hattınıza 1 GB internet yüklenmiş olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için 1 GB mail adresinizi yazıp 3008'e göndermeniz yeterli sayılıyor. Her abone için bu kampanyadan yararlanma miktarı bir defa olacaktır.  Yaşam koşullarınızı artırmak için hatt.//www.bedavainternetkampanyaları.com sitesinden hizmet alabilirsiniz.