Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Kahramanʹdan Hüzünlü Veda

Karaman Valisi Süleyman KAHRAMAN, iki buçuk yıldır görev yaptığı ilimizden 15 Ağustos 2012 Çarşamba günü saat 16.00ʹda Valilik önünde düzenlenen resmi törenle ayrıldı.

Bu haberin fotoğrafı yok

 

Valilik binası önünde tören mangasını selamlayan Vali KAHRAMAN, daha sonra kendisini uğurlamaya gelen kurum amirleri, valilik çalışanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, sanayici ve işadamları ve vatandaşlar ile tek tek vedalaştı.

İki buçuk yıldır Karamanda görev yaptığını söyleyen Vali KAHRAMAN, Karaman ve Karaman halkı bir gönül birlikteliği kurduklarını belirterek; Biz görev yaptığımız süre içerisnde sadece Karaman halkının değil, kurdun, kuşun, dağın, taşın ve yaradılan her canlının Valisi olabilmek için çalıştık. Bu iki buçuk yılda kimseyi kimseden üstün görmediğimi özellikle belirtmek istiyorum. Vakti gelince her emanet teslim edilecek… Ve maddî olan her şey bir gün toprağa karışacak… İşte bu fani dünyada esas olan Hz. Yûnus’un ifadesiyle bir gönüle girebilmektir. Zira ihtiyacımız olan da bu gönüllerin duasıdır. Elbette ki kimi zaman farkında olmadan kırdığımız gönüller olmuştur. Ben haklarımı helâl ediyorum ve sizlerden de helâllik diliyorum. Halkımızın huzurunda alnım ak, vicdanım rahattır. Zira hizmetten ve hürmetten öte bir niyetim asla olmadı… Halkın huzurunda olduğu gibi Hakk’ın huzurunda da temiz olabilmek nasip olur inşallah. Her şey öncelikle Hakk’ın takdiridir. Ve hükümetin kararı ile emaneti bir başka arkadaşımıza teslim ediyoruz. İnsanın muhabbet duyduğu insanlardan ve beldelerden ayrılması elbette ki hüzün vericidir. Mevlâm görelim neyler! Neylerse güzel eyler… Karaman herşeyin en iyisine, en güzeline layık kadim bir şehrimiz.Böyle bir güzel şehre hizmet etmek nasip olduğu için kendimi bahtiyar hissediyorum. Her şeyin hayırlısını diliyor, birlikte çalıştığım herkese en içten duygularla teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun diyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” dedi.