Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yağlı ve Karma Ciltler İçin Yenileyici Özellikli Dr. Clinic Yumurtalı Maske!

Yağlı ve Karma Ciltler İçin Yenileyici Özellikli Dr. Clinic Yumurtalı Maske!

Bu haberin fotoğrafı yok

 

Yumurtalı maske ürünü, özellikle yağlı ve karma ciltlerin büyük ilgi gösterdiği trend cilt bakım ürünleri içerisinde yer alıyor.  Cildimiz çoğu zaman kirli havadan etkileniyor ve yağlı cilde sahip kişiler hem cildin sebum oranını dengelemek hem de aşırı yağlanma hissini geride bırakmak için birçok ürün deniyor. Yumurtalı maske, yağlı ve karma ciltlere son derece iyi gelen ve gözenek sıkılaştırıcı etkisiyle ön plana çıkan başarılı bir cilt bakım ürünü.

Maskenin cilt bakımı üzerindeki etkileri nelerdir?

Maskeler, cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin etkili şekilde emilmesinde önemli bir rol üstleniyor. Temizlenmiş cilde uygulanan kil maskeleri, vitamin maskeleri ya da soyulabilir maskeler açık gözeneklere nüfuz ettiği için etki oranı artış göstermektedir. Bu nedenle cildinize maske yapmak istediğinizde temiz cilde uygulama yapmanız gerekir.

Peeling Maske seçimi yaparken cilt tipinize uygun ürünlere yönelmeniz gerekir. Eğer kuru bir cilde sahipseniz nemlendirici etkili ürünler kullanabilirsiniz. Fakat hali hazırda yağlı bir cildiniz bulunuyorsa mutlaka su bazlı nemlendirici, maske ve serumlar kullanmalısınız. Yağ bazlı ürünler cildinizdeki yağ oranını çok daha fazla hale getirecektir. Bu da parlama gibi kötü sonuçlara yol açmaktadır.

Yumurtalı maske nedir ve nasıl kullanılır?

Dr. Clinic çalışmaları ile özel olarak formüle edilen yumurtalı maske, yağlı ve karma ciltlere özeldir. Yumurta özlü killi yüz maskesi cildi derinlemesine temizleyerek ciltte ki ölü derilerin peeling yöntemi ile atılmasına yardımcı olur. Cilde ipeksi görünüm ve canlılık kazandırır. Tıkanan gözenekleri temizler ve fazla yağı arındırarak cildin doğal tonunu kazanmasına yardımcı olur. Canlandırıcı, nemlendirici ve gözenek sıkılaştırıcı özellikleri ile tam bakım sunar. Soyulabilir bir üründür.

Yumurtalı soyulabilir maske nasıl kullanılır?

Ürünü kullanmadan önce yüzünüzü temizlemeniz gerekiyor. Yüzünüzü kuruladıktan sonra düzgün ve kalın bir tabaka halinde uygulayabilirsiniz. Tam kuruma saylandıktan sonra maskeyi yüzünüzden arındırabilirsiniz. Haftada 1 defa ve ihtiyaç duyulan zamanlarda kullanılabilen bir üründür. 100 vegan içeriği ile diğer maske çeşitlerinden ayrılan temiz içeriğe sahiptir. Siz de drclinic.com.tr web adresini ziyaret edebilir ve yumurtalı soyulabilir maske ürününün detaylarını inceleyebilirsiniz.