Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ak Parti Aday Tanıtım ve İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Ak Parti Karaman Teşkilatı seçim çalışmalarını sürdürüyor. Parti teşkilatı Başyayla’yı ziyaret etti.

Bu haberin fotoğrafı yok

Ak Parti Karaman teşkilatı 7 Haziran seçimlerinin çalışmalarını Taşeli'nde sürdüyor. Günübirlik Taşeli ziyaretleri kapsamında Ermenek'ten sonra Başyayla'ya ziyaret eden Ak Parti teşkilatı Başyayla ile Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde buluştu.

 

Başyayla İlçe Gençlik Kollarının organize ettiği toplantı saat 14.30 civarında başladı. Aday tanıtım toplantısına Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, Ak Karaman Milletvekili Adayı Recep Şeker, Ak Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, İl Genel Meclis Başkan Celalettin Güngörer, Genlik Kolları İl Başkanı Fatih Selek ve İl Yönetiminde önemli isimler katıldı. 

 

Toplantıda Ak Parti Başyayla Teşkilatı tam kadro yer aldı. Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgucu, İlçe Teşkilatı, Başyayla İl Genel Meclisi Üyeleri Ömer Dikici ve Halis Kızılkan, İlçe Kadın Kolları yönetimi, İlçe Gençlik Kolları ve çok sayıda vatandaş toplantıda hazır bulundu.

 

Toplantıda ilk sözü İlçe Teşkilat Başkan Ahmet İpek aldı. Katılımcılara ve misafirlere teşekkür ederek sözlerine başlayan İpek, sırasıyla sözü misafirlere bıraktı. Söz alan partililer, Başyayla'ya teşekkür ederek konuşmalarına başladılar.

 

Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu, yaptığı konuşmasında Ak Parti'nin tüm seçimlerde Başyayla'da oylarını artırarak rekorlar kırdığını, bu seçimde de yine rekor kırarak yüzde 80'den daha fazla oy olacaklarını söyledi. 

 

Ak Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Şeker konuşmasına Regaib Kandilini kutlayarak başladı. Şeker konuşmasında; "Karaman'ın iki Recep'i var. Birisi Şekerci Recep diğeri de Şeker Recep" diyerek partilileri güldürdü. Koalisyon dönemindeki yaşadığı zorluklardan bahseden Şeker, sağlık alanında yapılan yeniliklerden söz etti.

 

Karaman 1. sıra adayı Recep Konuk toplantıya yoğun çalışmalarından dolayı katılamadı. Konuk'un özgeçmişi sinevizyonda gösterildi.

 

Son sözü alan Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, sözleriyle salonu çosturdu. Akgün 7 Haziran seçimlerin diğer seçimlerden daha önemli olduğunu, başkanlık sisteminin neden gerekli olduğunu anlattığı konuşmasında Başyayla'dan yine büyük zaferler beklediğini söyledi.

 

Akgün; "Seçim akşam Başbakanımız Davutoğlu seçim sonuçlarını elbette takip olacak ama gözü kulağı Konya'dan, Karaman'dan Taşeli'den gelecek oranlarda olacak. Biz Başbakanımıza sahip çıkacak, ve yeni rekorlarla Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun ve iki yiğit adam Recek Konuk ve Recep Şeker'in arkasında olacağız. Başyayla Halkına güveniyor ve hepinizi Allah'a emanet ediyorum" dedi.

 

Akgün'ün sözleri sık sık alkışlarla kesildi. Akgün'den sonra vatandaşların sorularına geçildi. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.