Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan’dan Teşekkür ve Başarı Mesajı

Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu, açıklanan milletvekili aday listeleriyle ilişkili olarak bir mesaj yayınladı.

Bu haberin fotoğrafı yok

24. Dönem Karaman Milletvekilleri için teşekkür ifadelerinin yer aldığı mesajda, 25 Dönem Ak Parti Karaman Milletvekili adayları içinse başarı ifadeleri kullanıldı.

 

Başkan Bulgurcu'nun UHD Eski Bakanı Lütfi Elvan için mesajı:

Sayın Lütfi ELVAN;

Karaman Milletvekilimiz ve aynı zamanda önceki Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN, 07 Nisan 2014 tarihinde YSK 'ya verilen milletvekili kesin aday listesinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Antalya İli 1. sırada aday olmuştur. Milletvekilliği ve Bakanlığı döneminde Karaman'ımıza ve Başyayla ilçemize asırlık hizmetler etmiştir. Karaman'ımızın ve Başyayla ilçemizin ve aynı zamanda Taşeli'nin kalkınmasına öncü olmuştur. Bu hizmetlerinizi asla unutmayacağız. Bu hizmetlerinden dolayı İlçe halkım ve şahsım adına kendilerine şükranlarımı arz ederim. Aynı zamanda Antalya gibi büyük bir ilden 1. sırada yer alması bizim için ayrı bir gururdur. Başyayla halkımız ne zaman ne  yapacağını iyi bilir ve yine gereğini en mükemmel şekilde yapacaktır diyorum. Size her zaman olduğu gibi güveniyorum ve inanıyorum.  Başyayla  size minnettardır. Ve sizinle gurur duymaktadır. Tekar adaylığınız Başyayla'mıza, ülkemize, İslam Alemine, tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz ederim. Yolunuz açık olsun Sayın Bakanım, Saygılar sunarım.  

 

Başkan Bulgurcu'nun Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün için mesajı:

Sayın Mevlüt AKGÜN;
Karaman Milletvekilimiz  Sayın Mevlüt AKGÜN 3 dönem uygulaması gereği milletvekili adayı olmamıştır.  Sayın Milletvekilimiz 3 dönem içerisinde  Karaman'ımıza ve Başyayla ilçemize  yapmış olduğu yatırım ve hizmetlerinden dolayı  İlçem ve şahsım adına kendilerine şükranlarımı arz ederim. Bundan sonraki yaşantısında kendilerine sağlık mutluluk ve esenlikler temenni ederim. Başyayla sizler ile gurur duyuyor ve size minnettar dır. Saygılarımla sayın vekilim.

 

Başkan Bulgurcu'nun 25. Dönem Ak Parti Karaman Milletvekili Adayları Recep Konuk ve Recep Şeker için mesajı:
07 Nisan 2014 tarihinde YSK 'ya verilen milletvekili kesin aday listesinde Adalet ve Kalkınma Partisinden  Karaman  İli  1. sırada  Sayın Recep KONUK, 2. sırada Sayın Recep ŞEKER aday olmuştur. Sayın Recep KONUK 'u ve Sayın Recep ŞEKER 'i tebrik ederim. Seçim süresi boyunca Başyayla halkı olarak hep sizlerle birlikte  olacağız.  Başyayla halkımız  ne zaman   ne  yapacağını çok  iyi bilmiştir. Bundan sonra da her şeyin mükemmelini  yapacaktır. Ben Başyayla halkıma inanıyorum, size ve halkıma güveniyorum, adaylığınızın Başyayla'mıza, ülkemize , İslam Alemine ve tüm İnsanlığa hayırlar getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz ederim. Allah (cc) yar ve yardımcımız olsun.  Saygılarımla.