Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Recep Konuk Başyayla’da

Ak Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Konuk seçim çalışmaları kapsamında Başyayla’yı ziyaret etti.

Bu haberin fotoğrafı yok

AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Konuk dün Taşeli ziyaretleri kapsamında ilçemiz Başyayla’da seçim çalışmalarında bulundu.

Başyayla halkının büyük ilgi gösterdiği Konuk, çalışmaları kapsamında ilk olarak Lütfi Elvan meydanı’nda halk ve partililerce karşılandı.

Recep Konuk karşılamanın ardından Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu’yu makamında ziyaret etti. Ak Parti Başyayla İlçe Teşkilatı ile çalışmalarını yürüten Ak Parti Adayı Konuk, esnafları, kurumları ve ilçemiz köylerini ziyaret etti.

Konuk’tan Başyayla Esnaflarıyla Görüştü
Recep Konuk’tan Kurumlara Ziyaret
Konuk’tan Köyleri Ziyaret Etti

Recep Konuk, akşam Başyayla İlçe Teşkilatınca düzenlenen toplantıda Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde halka seslendi. Toplantıya Recep Konuk’un yanısıra İl Başkanı Nazmi Ünlü, İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin Güngörer de katıldı. Toplantıda Recep Konuk’tan önce sırasıyla Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet İpek, Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu, İl Başkanı Nazmi Ünlü ve İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin Güngörer de konuşma yaptı.

Recep Konuk’tan Açıklamalar

“Ekonomiyi Canlandıracağız”

Taşeli bölgesinde vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Ak Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Konuk, “Bölge halkımızın derdi bizim derdimizdir. Biz Ermenek, Başyayla ve Sarıveliler’de yaşanan sorunların hepsine hakimiz. Tabi hakim olmak yetmez. Taşeli bölgesinin sorunlarının çözüme kavuşturulması ve bölge halkımızın özellikle ekonomik anlamda daha rahat yaşam standartlarına kavuşturulması için çalışmalarımızı başlattık. Gerek maden ocaklarıyla gerekse tarım ve hayvancılıkta bölgemizi kalkındıracak çalışmalarla ekonomiyi yeniden canlandıracağız” dedi.

“Kalkınmanın Önceliği Devlet Bütünlüğü ve Birliğidir”

Kalkınmanın önceliği devlet bütünlüğü ve birliğidir diyen Recep Konuk, “Geçmişte Dünya devletleri gerek ülkelerinde yaşanan gerekse diğer devletlerle yaşadıkları kavgaları bir kenara bırakıp, ekonomik anlamda aralarındaki sınırları bile kaldırarak bugün güçlü devlet olmayı başarmışlarken bizim onlardan neyimiz eksik. Önceliğimiz aramızdaki fitne fesat kavga gürültüyü bitirip ülkemizde birlik ve beraberliği sağlamak olmalıdır. Tabi Türkiye’nin gelişmesini istemeyen güçler ülkemiz üzerinde oynadıkları oyunlarla Türkiye’de kaos ortamı hiç bitmesin, kavga hep sürsün istiyor. Bunu da birliğini sağlamış ülkemizin yeniden ihtişamlı günlerine kavuşup cihan devleti olacağını bildikleri ve korktukları için istiyorlar. Ülke olarak buna fırsat vermeyeceğiz vermemeliyiz” dedi.

Recep Konuk, konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Konuk, fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı. Ak Parti Karaman Milletvekili Adayı Konuk, saat 23.00 sularında ilçemizden ayrıldı.