Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti’den aday gösterilen Abdülkadir Ateş’ten ilk mesaj

AK Parti, 31 Mart Yerel Seçimler için Karaman adaylarını açıkladı. AK Parti’nin Başyayla adayı Abdülkadir Ateş oldu. Ateş adaylığının açıklanması sonrası sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımladı.

AK Parti, 31 Mart

AK Parti’nin Başyayla Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hazırız Kararlıyız. AK Parti Başyayla Belediyesi Başkan Adaylığımı takdir ve tensipleri ile tarafıma layık gören başta Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye, Eski Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Lütfi Elvan’a, AK Parti İl Başkanımız Murat Öztürk’e, Milletvekillerimiz Av. Selman Oğuzhan Eser ve Osman Sağlam’a, Cumhurbaşkanımız Özel Kalem Müdürü Sayın Behçet Kaynar’a ve AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa Canlı’ya ve tüm teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı arz ediyorum.
İlçemize hizmette bulunan geçmiş dönem Belediye Başkanlarımıza, özellikle 15 yıldır Türkiye Yüzyılı şehirleri imarını şiar edinen Belediye Başkanlarımız Şerafettin Bulgurcu ve Ahmet İpek Başkanlarıma şükranlarımı sunarım. Devralacağımız hizmet bayrağını daha yükseklere çıkarmak en büyük amacımızdır.
Memleketimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun, Rabbim bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun…